חשמלי הרזיה עיסוי חשמלי חגורת הרזיה עיסוי חגורת כושר חשמלי בטן שרירים חשמלי רטט ממריץ Ab

85.00 ₪
 

חשמלי הרזיה עיסוי חשמלי חגורת הרזיה עיסוי חגורת כושר חשמלי בטן שרירים חשמלי רטט ממריץ Ab

מחיר רגיל ₪ 141.37

מחיר במבצע : ₪ 84.81

משלוח:₪ 5.10 

 

 

רק החל מים את רפידות ובטן אזור ואתה מוכן ללכת באופן מלא גמיש.

לא צריך החלפת רפידות או ג 'ל

【 2021 חדש גרסה ABS ממריץ Abdominal】help לטון, להדק ו strenghten שלך גוף, ABS מיועד בטן/זרוע/רגל/ירך/מותניים אימון עם 15-דקות לכל זמן. אתה יכול טובה יותר דמות לאחר שימוש רצוף של זה מוצר עבור כ 1 חודשים.
【PORTABLE ויעיל 】 עם המעודכן EMS טכנולוגיה, את abs ממריץ שרירים יכול במהירות להאיץ שריפת שומן ולקדם את חילוף חומרים, אם אתה עושה אימון בחדר הכושר, או בקלות תרגיל בבית, או נסיעת עסקים תכופה אבל אין זמן לממש, נייד abs מאמן יכול ביעילות לחזק שלך כושר אימון.
【USB טעינה 】 מציעים יותר יציב וארוך שעבר כוח, built-in ליתיום יון עם כבל USB לטעינה באותו זמן בנוחות, להיפטר אינסופי סוללה תחליפים. חגורת חיטוב הוא הפתרון המושלם עבור אלה שרוצים abs בלי לאמץ שלהם עליון חזרה או צוואר.
【EASY לשימוש 】 נועד עם ארגונומיה מיקוד תרגיל שרירי בטן. לתקן את כושר ציוד למצב שבו אתה רוצה לחזק שלך שרירים. לשלטון על, לחץ על "+" כפתור עבור 3 שניות; לשלטון, לחץ על "-" כפתור עבור 3 שניות; אתה לא צריך להוציא הון על אביזרים נוספים; לא צריך ג 'ל או החלפת רפידות נדרשים-רק החל מים את רפידות ובטן אזור ואתה מוכן ללכת באופן מלא גמיש.

       
       
       
 

חוות דעת

חוות דעת על חשמלי הרזיה עיסוי חשמלי חגורת הרזיה עיסוי חגורת כושר חשמלי בטן שרירים חשמלי רטט ממריץ Ab

אין חוות דעת למוצר זה כרגע